Diskusní Fórum KKKS

Fórum pro výměnu informací mezi oddíly, družstvy, KKKS.

Nejste přihlášeni


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/kkks_cz/public_html/www/forum/include/parser.php on line 837

#1 28.9.2014 14:47

nemecek
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 13

Chování kuželek v Trutnově

Offline


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/kkks_cz/public_html/www/forum/include/parser.php on line 764

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/kkks_cz/public_html/www/forum/include/parser.php on line 837

#2 28.9.2014 19:16

Roman
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 19

Re: Chování kuželek v Trutnově

Offline

#3 28.9.2014 19:39

nemecek
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 13

Re: Chování kuželek v Trutnově

To máš pravdu. Ale já to tam přeměřovat lézt nehodlám.... Ale tohle jsem nikde neviděl... Spíš mi na tom vadí ta spokojenost s tím, "jak to krásně padá".

Offline

#4 29.9.2014 07:04

Roman
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 19

Re: Chování kuželek v Trutnově

Tam nemusíš lézt Ty, to je povinnost domácích. Ty (resp. vedoucí družstva) se bude jen dívat.

Padavost je v případě krátkých šňůr logická, kuželku ASK nepustí dále a ta se, chudák, válí po kříži a stahuje další kuželky, takže devítka z malé = žádný problém.
V každém případě, pokud není nastavena správná délka šňůry kuželky, je to neregulérní kuželna a minimálně ohlášení na STK by se slušelo.

Je to v divizní soutěži, to je nejvyšší soutěž kraje, a jak má být kuželna připravena na mistrovské utkání je také zakotveno v pravidlech.
Také by to chtělo i vyjádření druhé strany, tedy Trutnova.

Offline

#5 29.9.2014 07:23

nemecek
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 13

Re: Chování kuželek v Trutnově

Ještě vysvětlení, proč jsem nechtěl nic psát do zápisu. Domácí byli lepší a vyhráli zaslouženě. Vypadalo by to, že to je kvůli tomu... Kdybych to napsal do zápisu, musel by to někdo řešit a i když by nejspíš došlo rychle k nápravě, musel by být možná i nový zápas, ... nevím. Navíc - když to upraví na správné chování kuželek teď, nebudou stejné podmínky pro všechna jejich domácí utkání. Asi nezbyde, než tam nechat celou sezonu házet nesmyslné rekordy a po sezóně to opravit... Nebo netuším... Každopádně to je bomba. Po "brandejsu" trefíš levou fánu a ona Ti po zpětném cuknutí letem vzduchem vymete obě patnáctky pryč. Tomu říkám dorážka! Ano, chtělo by to ještě druhý názor, to máš pravdu.

Offline

#6 1.10.2014 15:55

Ivan Kulich
Moderátor
Registrován: 1.10.2014
Příspěvky: 2

Re: Chování kuželek v Trutnově

Dovolím si trochu reagovat na pana Němečka,
délka šňůr v Trutnově je přesně podle technických předpisů WNBA (strana 12, obr.3), včera jsem to opět kontroloval, takže bych prosil pana Němečka pokud má nepodložené a neověřené informace aby je nezveřejňoval pokud si je neověří. Pokud pouhým pohledem ví že jsou krátké šňůry, pak škoda že nedělá kolaudátora, stačilo by mu poslat foto kuželny zvenku a bylo by to.
Nebudu se už vyjadřovat že po minulé porážce uváděl, že to v Trutnově dlouho trvá, pokud prohraje na jaře s B družstvem nevím co bude špatně potom.
Jardo pro tvůj klid na zítra je pozván dodavatel automatů aby zkontroloval jejich nastavení, tomu nerozumím, ale ještě jednou uvádím, délka šňůr je přesně podle předpisů.
P.S. kdyby jsi napsal že ti knedlík od guláše okousala myš to bych ti dal zapravdu ale s délkou šnůr ne !
Nemám čas v pracovní době reagovat ani nesedím každý den u počítače proto odpoveď až dnes.

Offline

#7 1.10.2014 20:03

nemecek
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 13

Re: Chování kuželek v Trutnově

Vážený pane Kulichu, taky si dovolím reagovat. Netuším, proč sem taháš nějaké loňské výsledky a údajná vyjádření. Ale když už - znovu jsem si přečetl komentáře k loňskému inkriminovanému zápasu a nikde nic z toho, co píšeš. Takže napříště prosím uvádět a citovat jen to, co bylo napsáno. Děkuji.
K výsledku - do všech svých vyjádření jsem napsal, že souhlasím s tím, že to JE pro všechny stejné a že domácí vyhráli zaslouženě, protože byli lepší. V tom případě nechápu Tvé odvolávání na moji frustraci z prohraného zápasu...
K provazům - jak jsem psal, jsem dalek toho vám lézt po kuželně a přeměřovat to. Pokud jsou provazy v pořádku, je chyba jinde. Není možné, aby se kuželka vzduchem vrátila dopředu (to napovídá na mé tvrzení o krátkých provazech) a ještě za letu neregulérně srazila vše, co jí stojí v cestě. Nicméně bych chtěl poděkovat za ostatní, co k vám na zápas ještě pojedou za to, že s tím hodláte něco udělat. Budou ušetřeni rozpaků nad radováním se některých domácích hráčů ze shozené figury, která vůbec neměla spadnout... Myslím, že tím zároveň přiznáváte, že "to jaksi v pořádku moc není", když jste na revizi dodavatele narychlo pozvali. Takže ještě jednou díky a těšíme se na jarní zápas s vaším B týmem na vaší kuželně s regulérně se chovajícími kuželkami.

Offline

#8 2.10.2014 08:52

Ivan Kulich
Moderátor
Registrován: 1.10.2014
Příspěvky: 2

Re: Chování kuželek v Trutnově

Nic takového nepřiznáváme jen reagujeme na tvé připomínky co jsi si vymyslel o krátkých šňůrách. Od dodavatele máme sdělení že je vše v pořádku, ty si stěžuješ šňůry jsou v pořádku tak se snažíme udělat co je v našich silách. To je vše. Reagujeme na tvou stížnost  ( i když je jediná nikdo jiný si opět nestěžuje ).  Nikde jsi lézt nemusel stačilo říct připomínku při zápase a domácí by ti šňůry prověřili a přesvědčil by jsi se o tom že nemáš pravdu ale ono je lepší to uvést až po příjezdu domů. Ještě jedna připomínka k Tvému záznamu z 29.9. 2014 v 08.23 od toho ten zápis je aby tam byly uvedeny nedostatky a připomínky k průběhu utkání a aby se řešili.
A vic to komentovat nebudu ahoj

Offline

#9 2.10.2014 09:41

nemecek
Administrátor
Registrován: 12.6.2013
Příspěvky: 13

Re: Chování kuželek v Trutnově

Ještě jednou a naposledy. Jsem rád, že s tím něco děláte. Nevím čím to je, na provazy to jen ukazovalo a proto jsem to použil. Nikdo jiný z divize si moc stěžovat nemůže, kromě nás u vás hrál zatím jen Rychnov. Beru Tvůj návrh - konec diskusí, jsem ponaučen, jak se napříště zachovat. Jen k Tobě mám Ivane jednu prosbu - pokud dodavatel něco zjistí, prosím o sdělení čím to bylo, rádi bychom se něčeho podobného vyvarovali a věděli bychom tak, na co si dát pozor. Díky předem.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK