Zařazení družstev do VČ soutěží ročníku 2023/24
-
- Východočeská divize
- 1.
- TJ Červený Kostelec B
- vedoucí: Michal VLČEK
- 2.
- KK Dobruška A
- vedoucí: Michal BALCAR
- 3.
- TJ Dvůr Králové nad Labem A
- vedoucí: Jan JANEČEK
- 4.
- TJ Jiskra Hylváty A
- vedoucí: Milan JANUŠKA
- 5.
- SK Uragan Milovice A
- vedoucí: Dana VIKOVÁ
- 6.
- SKK Náchod B
- vedoucí: Jiří DOUCHA
- 7.
- TJ Nová Paka A
- vedoucí: Jiří BAJER
- 8.
- TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
- vedoucí: Jan VOLF
- 9.
- KK Zálabák Smiřice A
- vedoucí: Martin IVAN
- 10.
- KK Svitavy A
- vedoucí: Vlastimil KRÁTKÝ
- 11.
- KK Vysoké Mýto A
- vedoucí: Václav PERCHLÍK
- 12.
- SKK při TJ Spartak Vrchlabí A
- vedoucí: Martin MARŠÍK
-
- Východočeský přebor - skupina A
- 1.
- TJ Dvůr Králové nad Labem B
- vedoucí: Martin KOZLOVSKÝ
- 2.
- SKK Jičín B
- vedoucí: Ladislav KŘIVKA
- 3.
- KK Josefov A
- vedoucí: Jiří RÜCKER
- 4.
- SK Uragan Milovice B
- vedoucí: Martin VČELIŠ
- 5.
- SKK Náchod C
- vedoucí: Dana ADAMŮ
- 6.
- TJ Nová Paka B
- vedoucí: Martin PEŠTA
- 7.
- TJ Poříčí A
- vedoucí: Jan ROZA
- 8.
- TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou B
- vedoucí: Filip VÍZEK
- 9.
- KK Zálabák Smiřice B
- vedoucí: Anna DOŠKÁŘOVÁ
- 10.
- Lokomotiva Trutnov B
- vedoucí: Jaroslav JENÍČEK
- 11.
- Lokomotiva Trutnov C
- vedoucí: Zdeněk NAVRÁTIL
- 12.
- SKK při TJ Spartak Vrchlabí B
- vedoucí: Ondřej VOTOČEK
-
- Východočeský přebor - skupina B
- 1.
- SKK České Meziříčí z.s. A
- vedoucí: Jaroslav ŠRÁMEK
- 2.
- SKK České Meziříčí z.s. B
- vedoucí: Michal HORÁČEK
- 3.
- SKP KUŽELKY Hradec Králové A
- vedoucí: Petr VÍŠEK
- 4.
- TJ Jiskra Hylváty B
- vedoucí: Petr BEČKA
- 5.
- SK Kuželky Přelouč A
- vedoucí: Tomáš JAROLÍM
- 6.
- SK Rybník A
- vedoucí: Tomáš MÜLLER
- 7.
- TJ START Rychnov nad Kněžnou B
- vedoucí: Petr GÁLUS
- 8.
- TJ START Rychnov nad Kněžnou C
- vedoucí: Jaroslav KEJZLAR
- 9.
- SK Solnice A
- vedoucí: Milan HRUBÝ
- 10.
- KK Svitavy B
- vedoucí: Miroslav ZEMAN
- 11.
- SKK Třebechovice pod Orebem A
- vedoucí: Robert PETERA
- 12.
- KK Vysoké Mýto B
- vedoucí: Petr DLOUHÝ
-
- Východočeská soutěž - skupina A
- 1.
- TJ Červený Kostelec C
- vedoucí: Zdeněk KEJZLAR
- 2.
- KK Dobruška B
- vedoucí: Josef PETR
- 3.
- TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou C
- vedoucí: Eva NOVOTNÁ
- 4.
- SKK při TJ Spartak Vrchlabí C
- vedoucí: Vladimír ŠŤASTNIK
-
- Východočeská soutěž - skupina B
- 1.
- Honerclub Březovice A
- vedoucí: Jiří HAKL
- 2.
- SKK Hořice C
- vedoucí: Ondřej KOŠŤÁL
- 3.
- SKP KUŽELKY Hradec Králové B
- vedoucí: Jiří PROKOP
- 4.
- SKP KUŽELKY Hradec Králové C
- vedoucí: Jaroslav NĚMEČEK
- 5.
- SKK Jičín C
- vedoucí: Miroslav LANGR
- 6.
- TJ Jilemnice A
- vedoucí: Lukáš SÝS
- 7.
- TJ Nová Paka C
- vedoucí: Lucie TOMČO
- 8.
- TJ Nová Paka D
- vedoucí: Jaroslav WEIHRAUCH
- 9.
- TJ Tesla Pardubice C
- vedoucí: Marek CRLÍK
- 10.
- KK Zálabák Smiřice C
- vedoucí: Jaroslav HAŽVA
-
- Východočeská soutěž - skupina C
- 1.
- TJ Jiskra Hylváty C
- vedoucí: Andrea KOMPRSOVÁ
- 2.
- TJ Tesla Pardubice B
- vedoucí: Jana BULISOVÁ
- 3.
- TJ Tesla Pardubice D
- vedoucí: Hana KRUMLOVÁ
- 4.
- SK Kuželky Přelouč B
- vedoucí: Josef SUCHOMEL
- 5.
- SK Rybník B
- vedoucí: Zdeněk ČÍŽ
- 6.
- SK Solnice B
- vedoucí: Pavel DYMÁK
- 7.
- KK Svitavy C
- vedoucí: Petr LEINWEBER
- 8.
- SKK Třebechovice pod Orebem B
- vedoucí: Petr BŘEZINA
- 9.
- KK Vysoké Mýto C
- vedoucí: Jaroslav POLANSKÝ
-
- Východočeská divize dorostu
- 1.
- TJ Jiskra Hylváty B
- vedoucí: Jan VENCL
- 2.
- SKK Náchod A
- vedoucí: Zdeněk JAROŠ
- 3.
- TJ Tesla Pardubice A
- vedoucí: Martina NOVÁKOVÁ
- 4.
- SK Rybník A
- vedoucí: Kateřina KOLÁŘOVÁ
- 5.
- SK Solnice A
- vedoucí: Martin KOZEL
- 6.
- Lokomotiva Trutnov A
- vedoucí: Roman KYNCL
-
- Východočeký pohár mládeže
- 1.
- TJ Červený Kostelec A
- vedoucí: František ADAMŮ
- 2.
- TJ Lokomotiva Česká Třebová A
- vedoucí: Jiří HETYCH
- 3.
- TJ Dvůr Králové nad Labem A
- vedoucí: Miroslav ŠULC
- 4.
- SKK Jičín A
- vedoucí: Roman BUREŠ
- 5.
- SKK Náchod A
- vedoucí: Zdeněk JAROŠ
- 6.
- SKK Náchod B
- vedoucí: Zdeněk JAROŠ
- 7.
- SK Kuželky Přelouč A
- vedoucí: Petr MILÁČEK
- 8.
- TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
- vedoucí: Eva NOVOTNÁ
- 9.
- TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou B
- vedoucí: Eva NOVOTNÁ
- 10.
- SK Rybník B
- vedoucí: Kateřina KOLÁŘOVÁ
- 11.
- TJ START Rychnov nad Kněžnou A
- vedoucí: Ladislav URBÁNEK
- 12.
- SK Solnice A
- vedoucí: Milan HRUBÝ
- 13.
- SK Solnice B
- vedoucí: Martin KOZEL
- 14.
- SKK Třebechovice pod Orebem A
- vedoucí: Zdeněk MAŘÁK
- 15.
- KK Vysoké Mýto A
- vedoucí: Josef LEDAJAKS